Dva krásne stavebné pozemky v lokalite pod Pĺžikovcami - Stožok

36.000,- €

  • Štát: Slovensko
  • Okres: Detva
  • Mesto: Stožok
  • Ulica: pod Pĺžikovcami
  • Vlastníctvo: osobné
  • Druh: Pozemky - bývanie
  • Typ: predaj - exkluzívne

TVOJ DOMOV, s.r.o., exkluzívne ponúka dva stavebné pozemky v Stožku - Pod Pĺžikovcami. V súčastnosti prebieha zaradenie pozemkov do územnom pláne pre účely výstavby rodinných domov.
Pozemok č. 3 je o výmere 1089 m2 so stranami od prístupovej komunikácie o šírke 27,62 m2 a dĺžke 41 m. Cena pozemku č. 3 je 37 000 €. Pozemok č. 3. je rovinatý s nádhernými panoramatickými výhľadmi. Inžinierske siete: elektrika - v súčasnosti Stredoslovenská distribučná spoločnosť kolauduje svoje zariadenie, od ktorého sa pozemok napojí na elektriku, voda - potrebná vlastná studňa, prístup po asfaltovej a následne po mapovej komunikácii.
Pozemok č. 4. je o výmere 1018 m2 so stranami - šírka 30,6 m a dĺžka 33,64 m (32,8 m). V cene pozemku je aj prístupová cesta o výmere 162 m2. Celková cena pozemku je 36 000 €. Pozemok č. 4. je mierne svahovitý, jeho poloha však zabezpečuje ničím nerušené panoramatické výhľady. Inžinierske siete: elektrika v riešení Stredoslovenskou distribučnou spoločnosťou, voda - potrebná vlastná studňa, prístup po asfaltovej a následne po mapovej komunikácii.
Možnosť kúpiť aj obidva pozemky - spolu o výmere 2269 m2 za cenu 69 000€.
Obec Stožok je vyhľadávanou stavebnou lokalitou, nakoľko sa nachádza len 19 km od okresného mesta Zvolen a 9 km od okresného mesta Detva. Vyznačuje sa výbornou dopravnou dostupnosťou - autobus, auto, vlak, výborne napojenie na rýchlostnú komunikáciu R2. V obci sa nachádza škôlka, pobočka ľudovej školy umenia, kostol, obchod, pohostinstvo, športový areál s bowlingom, lezecká a lanová dráha. Obec žije bohatým kultúrnym životom: poriadajú sa plesy, guľášmajster, cesta rozprávkovým lesom, v obci pôsobí divadelný súbor.


Rozloha pozemku1018 m²
Vlastníctvoosobné
Statusaktívne
Vodastudňa
El. napätie230/400V
Plynnie
Kanalizácianie
Internetlokálny poskytovateľ
Inžinierske sieteáno
Terénmierny svah


Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Elena Budáčová

Ing. Elena Budáčová

majiteľka kancelárie
hovorím po slovensky

Telefón: 0917105791
E-mail: budacova.elena@gmail.com

všetky realitné ponuky makléra


Pozemky - bývanie   /   Detva   /   Pozemky - bývanie Detva predaj

KONTAKTUJTE NÁS NA:
0917105791

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska


Realitný softvér backOFFICE®